Zdjęcie: Kamil Bać / materiały prasowe
Reklama

1 kwietnia w podrzeszowskim w Niechobrzu zainaugurowane zostaną Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego PZM 2023 w Super Sprincie. W Super Sprint Prima Aprilis może wystartować każdy posiadacz prawa jazdy.

Impreza, organizowana przez Automobilklub Rzeszowski, odbędzie się w Niechobrzu (gmina Boguchwała), w okolicach Krzyża Milenijnego, na 2-kilometrowej próbie sprawnościowej (to fragment odcinka testowego Rajdu Rzeszowskiego).

– Park serwisowy, badanie kontrolne i biuro imprezy znajdować się będą na parkingu przy sanktuarium w Niechobrzu – informuje Automobilklub Rzeszowski. 

W imprezie mogą wziąć udział wszyscy posiadacze prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu drogowego samochodów. Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową trzykrotnie, a przejazdy odbywać się będą od godz. 11:30 do 14:30. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Szczegóły imprezy, zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego znajdziecie na stronie internetowej www.automobilrzesz.pl. Z regulaminem możecie się też zapoznać TUTAJ

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama