Zdjęcie: materiały Radia ZET
Reklama

Rzeszów jest jednym z ośmiu miast w Polsce, do których w grudniu dotrze „Świąteczny konwój Radio ZET”. Na gości czekać będzie moc atrakcji. 

„Jedziemy na najpiękniejsze Jarmarki w Polsce. Zabieramy moc rozgrzewających atrakcji, prezenty i fenomenalną fabrykę czekolady na kółkach” – zapowiada Radio ZET. 

Świąteczny Konwój Radia ZET to impreza, która wprowadza świąteczną atmosferę na rynkach miast w całej Polsce. Miasteczka wypełnione muzyką, iluminacją świetlną, świątecznymi konkursami i zabawami zapewnią odwiedzającym iście świąteczną rozrywkę, która będzie idealnym przedsmakiem Świąt Bożego Narodzenia

„Świąteczny konwój” w grudniu odwiedzi osiem miast w Polsce. Zacznie od Rzeszowa. W naszym mieście będzie 8 grudnia, konwój zaparkuje na ulicy Słowackiego, blisko ratusza, będzie tam od godz. 14:00 do 19:00.

Na gości przygotowano moc atrakcji, a do wygrania będą kosze prezentów: królewski zestaw słodyczy marki Wawel, kosz świątecznych produktów od marki Sokołów, zestaw upominków i aromatycznych herbatek od Teekannne, vouchery na kawę do sieci stacji paliw Circle K, waga kuchenna marki Blaupunkt, poduszka elektryczna marki PrimeE3.       

Ci, którzy będą mieli mniej szczęścia, skosztują pysznej czekolady z magicznego trucka, wezmą udział w warsztatach kulinarnych, by zaskoczyć najbliższych podczas wigilijnej kolacji, skosztują rozgrzewających herbat, zaśpiewają świąteczne przeboje i kolędy w strefie karaoke czy odwiedzą strefę animacji plastycznych z gorącą czekoladą.

„Świąteczny konwój Radia ZET” poprowadzi Kamil Nosel.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama