Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

W sobotę 2 czerwca rusza kampania społeczna „Jedź ostrożnie. Na swój pogrzeb jeszcze zdążysz”. Akcję zainauguruje piknik rodzinny na rzeszowskim Rynku pod hasłem „Święto Życia”.

„Będziemy celebrować życie, ale także obchodzić międzynarodowy Dzień Dziecka. Będziemy się bawić, edukować. Będzie program taneczny i konkursy” – zachęca do wzięcia udziału w pikniku Magdalena Bykovsky, pomysłodawca kampanii „Jedź ostrożnie. Na swój pogrzeb jeszcze zdążysz”. 

Piknik rozpocznie się o godz. 14:00 na rzeszowskim Rynku. W programie są przewidziane występy zespołów tanecznych, artystycznych, pokaz ratownictwa medycznego, fitnessu, konkursy oraz miasteczko edukacyjne z atrakcjami dla dzieci i ich rodziców. Na zakończenie wystąpi zespół DOC, który powstał z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta.

Organizatorem kampanii jest Fundacja „Artist”. Jednym z elementów akcji jest jeżdżący po ulicach Rzeszowa odpowiednio oznaczony karawan z billboardem i odpowiednim nagłośnieniem. Celem kampanii ma być ograniczenie wypadków w Rzeszowie i ostrzeżenie kierowców przed brawurową jazdą, przed jazdą pod wpływem środków odurzających i alkoholu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

O szczegółach kampanii pisaliśmy TUTAJ. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama