Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News

Chcesz, aby twoje dziecko dostało prezent od samego Świętego Mikołaja na rzeszowskim Rynku? Zgłoś się do elfów z Estrady Rzeszowskiej! Masz czas do 6 grudnia. 

Do Rzeszowa Święty Mikołaj przyjedzie w sobotę (7 grudnia). Przywitać będzie go można przy fontannie multimedialnej, skąd kolorową Mikołajkową Paradą, z elfami i bajkowymi postaciami ruszy przez ulicę 3 Maja i Kościuszki na Rynek. Tam Mikołaj będzie rozdawał dzieciom prezenty. Będą też zabawy i animacje z pomocnikami Świętego Mikołaja.

Każdy rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od św. Mikołaja, może przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, a treść powinna zawierać imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 grudnia. Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej 7 grudnia, w godz. 9:00-12:00. Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mikołaja będzie można również odwiedzać przez cały czas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego w domku Świętego Mikołaja.

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama