Fot. Patryk Ogorzałek / Rzeszów News. Na zdjęciu Mesajah
Reklama

Do około pierwszej w nocy potrwa sylwestrowa zabawa na rzeszowskim Rynku. Impreza wystartuje o godz. 20:30. 

Jak już informowaliśmy wiele razy, sylwestrowy koncert rozpocznie Mesajah, jedna z ważniejszych postaci współczesnej polskiej muzyki reggae. Mesajah wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy m.in. „Szukając szczęścia”, „Każdego dnia” czy „Lepszą połowę”. Koncert Mesajah potrwa godzinę i 15 minut.

Po nim, o 22:00, na scenę Rynku wejdzie Adamo RUDNIK, znany, jako gwiazda najlepszego przekazu. Artysta szykuje się do wydania płyty z wybuchową mieszanką popu, ska, reggae, funky i oczywiście rapu, a że „Zmierza zawsze do celu”, to pewnie i tym razem go osiągnie. Utwory z nowej płyty RUDNIKa usłyszymy podczas Sylwestra na rzeszowskim Rynku.

Kulminacją noworocznej imprezy będzie koncert legendarnej grupy Lady Pank – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Chyba każdy z nas zna takie przeboje jak choćby „Mniej niż zero”, „Fabryka małp” i „Tańcz głupia, tańcz”, które oczywiście usłyszymy na żywo podczas sylwestrowego koncertu w Rzeszowie.

Koncert Lady Pank rozpocznie się tuż po 23:00. Tradycyjnie, kilka minut przed północą, życzenia mieszkańcom Rzeszowa złoży prezydent miasta – Tadeusz Ferenc. Noworoczną imprezę uświetni również spektakularny pokaz laserów, który potrwa 10 minut. Laserowe show zastąpi pokaz fajerwerków, z których w tym roku miasto zrezygnowało.  

Po pokazie laserowym na scenę jeszcze raz wejdzie Lady Pank. Druga odsłona koncertu potrwa pół godziny. Organizatorzy przewidują, że impreza sylwestrowa na Rynku potrwa do około 1:00 w nocy. Miasto wyda na nią ok. 250 tys. zł. Koncert poprowadzi Ilona Małek z TVP Rzeszów. Fragmenty poszczególnych koncertów będzie transmitowała TVP Rzeszów. 

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: