Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Ratusz postanowił, że w tym roku podczas Sylwestra na rzeszowskim Rynku będzie zabawa bez fajerwerków. Urzędnicy uznali, że lepszym rozwiązaniem jest o północy specjalny laser show. 

Po ubiegłorocznej dyskusji na temat tego, czy w Sylwestra o północy wciąż powinny strzelać fajerwerki miasto zdecydowało się na wprowadzenie kompromisowego rozwiązania. 15-minutowy pokaz podczas Sylwestra 2018 składał się 10-minutowego laser show i 5 minut fajerwerków. 

A jak będzie w tym roku? – Zdecydowaliśmy, że o północy zaproponujemy mieszkańcom podczas Sylwestra tylko laser show. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdziło, ludzie doskonale się bawili – mówi Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta w Rzeszowie. 

Pokaz będzie trwał około 10 minut. Laser show polega na “wypuszczeniu” kolorowych wiązek laserów w specjalnie przygotowaną wcześniej chmurę. Całemu pokazowi będzie towarzyszyła odpowiednio dobrana muzyka. 

Miasto w tym roku na Sylwestra planuje wydać około 250 tys. zł. Gwiazdami imprezy sylwestrowej na Rynku będą Mesajah, Adam Rudnik i Lady Pank. Szczegóły – TUTAJ

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: