Zdjęcie: Jarosław Sosiński / Szczęścia chodzą parami

Transmisja koncertu André Rieu, przedpremierowy pokaz filmu „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” i przedpremierowy film „Szczęścia chodzą parami” – to sylwestrowa oferta kina Zorza w Rzeszowie. Bilety już w sprzedaży.

Transmisja koncertu André Rieu, dzięki któremu poczujecie magię Nowego Roku, rozpocznie się o godz. 18:00. André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show.

– Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu zabrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje – zachęca Katarzyna Kazanecka z Zorzy.

Bilety na koncert kosztują 35 zł  (ulgowy) i 38 zł (normalny). 

Następnie o godz. 21:00 Zorza zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” – o dalszych losach bohaterów uwielbianej przez Polaków komedii. 

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

Zaś o godz. 23:00 w Zorzy przedpremierowy film „Szczęścia chodzą parami”. To nieprzewidywalna komedia romantyczna. 

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans.

Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Bilety na seanse są dostępne w kasie kina. Koszt biletu za jeden seans to 27 zł – cena ta obowiązuje do 24 grudnia. Po 26 grudnia, bilet kosztuje wynosi 30 zł. – Tradycyjnie o północy zapraszamy na lampkę szampana i drobny poczęstunek. Tego wieczoru przewidziano również niespodzianki dla widzów – zapowiada Katarzyna Kazanecka.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama