Fot. Materiały prasowe. "Gorący temat"
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester. Rzeszowskie kino “Zorza” specjalnie na tę okazję przygotowało trzy przedpremierowe filmy. O północy odbędzie się poczęstunek razem z lampką szampana.

Co “Zorza” zagra w sylwestrową noc? O godz. 20:00 “Judy”. Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury.

O 22:00 “Poznajmy się jeszcze raz”.Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor (Daniel Auteuil), nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie.

O 1:00 “Gorący temat”. Historia kobiet, które przeciwstawiły się toksycznej atmosferze w słynnej sieci informacyjnej. Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa.

Karnety na wszystkie trzy filmy w przedsprzedaży (do 27 grudnia) kosztują 70 zł, od 27 do 31 grudnia – 80 zł. Cena pojedynczego seansu 27 zł. Sprzedaż jedynie w kasie kina.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: