Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Nicolas Cage

Z Kinem za Rogiem Café w Rzeszowie rok 2023 możecie pożegnać nie tylko filmowo, ale również uczestnicząc w grach planszowych. 

Kino za Rogiem Café na 31 grudnia przygotowało dwie opcje. Pierwsza to sylwestrowa noc filmowa. Będzie bardzo wesoło, co zagwarantują komedie, w których bohaterowie poprzez kłamstwa zostają uwikłani w zabawne, romantyczne, a czasem i niebezpieczne sytuacje.

Seanse zaczynają się od 20:00 – obejrzycie trzy filmy, a w przerwie, o północy, lampka szampana i mały poczęstunek. W repertuarze: „Skołowani” (1 godz. 46 min.), „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” (1 godz. 48 min.) i „W rytmie rumby” (1 godz. 38 min.). 

Uwaga! Oferta limitowana – tylko dla 30 osób! Bilet kosztuje 60 zł. 

„Skołowani”.

O 20:00 rozpoczną się „Skołowani”. Film jest polską wersją francuskiej produkcji „Tout le monde debout” („Kręcisz mnie”) w reżyserii Francka Dubosca, wyprodukowanej w roku 2018, która podbiła serca widzów najpierw we Francji.

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw.

Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji?

W „Skołowanych”, poza wcielającymi się w głównych bohaterów Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim, występują: Marianna Zydek, Gabriela Muskała, Marcin Perchuć, Bartłomiej Kotschedoff, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis, Mikołaj Grabowski i Krzysztof Materna. 

„Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Autorką scenariusza jest Agata K. Koschmieder. 

„Nieznośny ciężar talentu”

O 22:00 rozpocznie się film „Nieznośny ciężar talentu”. Nicolas Cage wciągnięty w sam środek kryminalnej intrygi. Kultowy aktor grający samego siebie w komedii sensacyjnej. Oglądaliście go w „Con Air”, „Bez twarzy”, „Twierdzy”… a także wielu innych filmach, niekoniecznie udanych, ale zawsze mających jeden niepodważalny atut: jego talent.

Nicolas Cage wcielający się w Nicka Cage’a, aktora w kryzysie, postanawia przyjąć ofertę miliona dolarów od meksykańskiego miliardera Javiego (Pedro Pascal), zapraszającego go na Majorkę, aby tam był honorowym gościem na jego urodzinach, który w rzeczywistości jest baronem narkotykowym.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Cage ma odgrywać przed nim ukochane scenki ze swoich największych ról. Wydaje się, że czeka ich szampańska zabawa. Nieoczekiwanie sprawy przybierają szalony obrót, gdy Cage zostaje zwerbowany przez agentkę CIA (Tiffany Haddish), która od lat poluje na Javiego.

Sytuacja wymyka się spod kontroli, ale aktor nie ma wyboru i musi dalej grać w tę grę, jeśli chce uwolnić z rąk Javiego swoją żonę i córkę.

„W rytmie rumby”

O godz. 00:15 zobaczycie „W rytmie rumby”, francuską komedię romantyczną o miłości poznanej przez social media. W główną rolę wcielił się francuski gwiazdor Alain Chabat. 

Jak odnowić kontakt z córką, której nie widziało się od czasu, kiedy była jeszcze dzieckiem? Tony, podstarzały kierowca autobusu, postanawia uciec się do podstępu: zapisuje się na kurs tańca prowadzony przez dorosłą już córkę.

Francuski film pełen humoru i muzyki, będący dziełem komika Francka Dubosca, który pełnił przy nim funkcję zarówno reżysera, jak i odtwórcy głównej roli.

Noc gier planszowych 

Oryginalna alternatywa na spędzenie sylwestrowej nocy. Możecie przyjść w grupie lub pojedynczo, a spore emocje zagwarantują różnorodne gry planszowe przygotowane w kinowej kawiarni. Rozgrywki rozpoczną się o 20:00 i potrwają do 1:00, a w przerwie, o północy lampka szampana i mały poczęstunek.

W nocy gier planszowych może wziąć udział maksymalnie 15 osób. Bilet kosztuje 40 zł.

Zapisy i bilety na noc filmową i noc gier planszowych dostępne są w Kinie za Rogiem Café oraz poprzez adres e-mail: kontakt@kzrcafe lub nr telefonu: 512 296 456.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama