Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Kuszące ceny biletów na połączenia do Nowego Jorku i Olsztyna z Rzeszowa. Może je kupić tylko w środę (15 czerwca).

„Szaloną środę” ogłosiły Polskie Linie Lotnicze LOT, które obsługują oba połączenia. Loty do Olsztyna rozpoczną się od najbliższego piątku (17 czerwca). Będą w każdy piątek i poniedziałek – do 5 września. Podczas „Szalonej środy” LOT sprzedaje bilety z Rzeszowa do Olsztyna w cenie 169 zł w obie strony. Oferta dotyczy podróży w LOT Economy Class.

W środę można także kupić w promocji bilet na bezpośredni lot z Rzeszowa na nowojorskie lotnisko w Newark – za 1999 zł w obie strony. Bilety w tej cenie można kupować na połączenie pomiędzy 29 sierpnia a 23 października br. Oferta dotyczy podróży w LOT Economy. „Szalona środa” trwa do północy.

„Miasto skrajności, miasto które nie śpi, miasto będące żywą, tętniącą miejską dżunglą – Nowy Jork to jedna z najjaskrawszych pinezek na mapie świata” – tak LOT reklamuje „Szaloną środę” i zachęca do kupowania biletów na bezpośrednie loty do USA. Zarówno do Olsztyna, jak i Nowego Jorku bilety są dostępne na stronie www.lot.com (link). 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Lot do Newark, stolicy stanu New Jersey, trwa około 9,5 godziny. Lotnisko w Newark jest jednym z czterech wielkich lotnisk aglomeracji nowojorskiej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama