Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Od najbliższego piątku (17 czerwca) z Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka będzie można latać dwa razy w tygodniu do Olsztyna.

Loty do Olsztyna to jedno z trzech nowych wakacyjnych połączeń z podrzeszowskiego lotniska. W minioną niedzielę zainaugurowały rejsy do włoskiej Wenecji.

W piątek (17 czerwca) startuje drugie połączenie – na Mazury. Samolotami Bombardier Q400 dwa razy w tygodniu polecicie do Olsztyna. Połączenie w poniedziałki i piątki będzie obsługiwał narodowy przewoźnik – Polskie Linie Lotnicze LOT. 

Podróż do Olsztyna trwa około godziny. W poniedziałki samoloty startują o godz. 19:55 i lądują o 21:00, zaś w piątki o 20:00, a nad jeziorami są o 21:05. W drugą stronę podróż jest 5 minut dłuższa – w poniedziałki od 18:15 do 19:25, zaś w piątki od 18:20 do 19:30.

Bilety z Rzeszowa do Olsztyna można „upolować” już za 100 złotych. Do kupienia na stronie internetowej lot.com. – Przy dzisiejszych cenach paliwa to naprawdę promocyjna cena – zachęca Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mazurskie lotnisko położone jest w Szymanach, 10 km od centrum Szczytna i ok. 55 km na południowy wschód od Olsztyna. Z Olsztyna obecnie można latać do Krakowa, Wrocławia i Rzeszowa oraz Londynu i Dortmundu. 

– Lotnisko w Szymanach to świetna brama do zwiedzania pięknej Warmii i Mazur – kusi Jasionka. Rejsy do Olsztyna będą do 5 września. Z kolei 5 lipca ruszy trzecia wakacyjna nowość – w każdy wtorek liniami LOT będzie można latać do chorwackiej Rijeki

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama