Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Czy szczepienia są bezpieczne dla seniorów i pacjentów onkologicznych? Kiedy objawy poszczepienne powinny nas niepokoić? Na te i inne pytania odpowie dr Jolanta Kluz-Zawadzka, konsultantka wojewódzka w dziedzinie epidemiologii. 

Spotkanie z dr Jolantą Kluz-Zawadzką, konsultantką wojewódzką w dziedzinie epidemiologii, która zaszczepiła się jako pierwsza w naszym regionie, zaplanowano na 18 lutego na godz. 11:00.

“Szczepienia – klucz do wolności”, bo pod taką nazwą organizuje spotkanie podkarpacki oddział NFZ, ma rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące szczepień przeciwko COVID-19.

Dr Kluz-Zawadzka przekaże aktualną wiedzę na temat szczepień. Odpowie też na pytania o to, czy szczepienia są bezpieczne dla seniorów i pacjentów onkologicznych i kiedy objawy poszczepienne powinny nas niepokoić. 

Spotkanie odbędzie się na platformie konferencyjnej Webex – TUTAJ. Osoby, które zdecydują się w nim uczestniczyć, będą mogły zadawać ekspertce dodatkowe pytania pod warunkiem, że posiadają odpowiedni sprzęt. Jeżeli nie dysponują mikrofonem i kamerą, pytania mogą przesyłać drogą mailową: aneta.radziszewska@nfz-rzeszow.pl. Mają na to czas do środy. 

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: