Zdjęcie: Youtube.com / TVP VOD

Centrum Medyczne Medyk zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego 26 lipca w dworze Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa. Koncert obejrzą ci, którzy zaszczepią się przeciwko COVID-19. 

Od początku trwania pandemii COVID-19 Medyk zachęca mieszkańców Podkarpacia do szczepień, organizując przy okazji szereg wydarzeń. – Chcemy w ten sposób jak najszybciej pokonać pandemię, ograniczyć transmisję wirusa i wrócić do normalności – wyjaśnia Medyk.

26 lipca br. w kompleksie Ostoya w Jasionce k. Rzeszowa Medyk organizuje koncert Jacka Wójcickiego dla osób, które zechcą przyjechać i zaszczepić się na miejscu przeciw COVID-19.

Postaci Jacka Wójcickiego szczególnie nie trzeba przedstawiać. To krakowski aktor, śpiewak, jeden z członków nieformalnej grupy występującej w Piwnicy pod Baranami, w latach 1992-1997 był aktorem Kabaretu Olgi Lipińskiej, gdzie wcielił się w postać „pana Jacka”.

Medyk chce również promować profilaktyczny program bezpłatnych badań diagnostycznych 40+. Pracownicy pomogą w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, uzyskaniu skierowania na badania diagnostyczne 40+ i wyborze dogodnego terminu i miejsca badań.

Dla osób, które nie będą miał jak dojechać do Jasionki, Medyk organizuje transport o godz. 15:30 i 16:30 z parkingu Podpromie w Rzeszowie. Szczepienia będą trwały od godz. 16:00, natomiast koncert Jacka Wójcickiego planowany jest na 18:00.

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama