Akcja szczepień
Zdjęcie: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

W sobotę i niedzielę (6-7 listopada) na terenie Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie zostanie uruchomiony punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Jak poinformował Michał Mielniczuk, rzecznik wojewody podkarpackiego, punkt szczepień na terenie UW (ulica Grunwaldzka 15) będzie działał we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

– Każdy chętny będzie mógł zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer – wyjaśnia Michał Mielniczuk. 

Obsadę punktu zapewni KSW nr 2. W weekendowej akcji weźmie udział dwóch lekarzy kwalifikujących oraz dwie osoby szczepiące. Z medykami pracować będzie także osoba, która odpowie na wszelkie pytania, które będą dotyczyć szczepionek przeciw COVID-19.

Akcja skierowana jest do każdego zainteresowanego szczepieniem (również dawką przypominającą), posiadającego aktywne e-skierowanie. Nie ma konieczności wcześniejszego umówienia się na wizytę – można przyjść prosto z ulicy.

W sobotę (6 listopada) punkt szczepień będzie otwarty od godz. 9:00 do 14:00, a w niedzielę (7 listopada) od 10:00 do 16:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama