Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci odnaleźli 41-letnią Iwonę S., która w sobotni wieczór zaginęła w Rzeszowie. 

– Kobieta została odnaleziona po godz. 1:00 w nocy w okolicach ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Karetką pogotowia przewieziono ją do szpitala. Rodzina została powiadomiona o odnalezieniu zaginionej – mówi Bartosz Wilk z podkarpackiej policji. 

Iwony S. poszukiwało kilkudziesięciu policjantów – z wydziałów ruchu drogowego i prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Do akcji zaangażowano również przewodnika z policyjnym psem tropiącym. 

Finał akcji poszukiwawczej okazał się szczęśliwy, Iwona S. jest już pod opieką swojej rodziny. 41-latka zaginęła w sobotę wieczorem w okolicach ulicy Kochanowskiego. Kobieta choruje na nowotwór mózgu, jest w trakcie chemioterapii.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Jak informowaliśmy, Iwona S. pojechała ze swoim partnerem do apteki. Mężczyzna poszedł kupić lekarstwa, kobieta została w samochodzie. Gdy mężczyzna wrócił, Iwony S. nie było  aucie, zostawiła telefon komórkowy. 

Kobieta potrzebowała pilnej pomocy, ma problemy z pamięcią, jest osłabiona chemioterapią. Natychmiast do akcji poszukiwawczej w rejonie osiedla 1000-lecia zaangażowano policjantów. Poszukiwania trwały kilka godzin. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama