Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi kolejną w tym roku rekrutację dla osób zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu. Na godzinę można zarobić ok. 7-8 funtów.

– Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy mogą w ramach usług EURES prowadzić proces rekrutacyjny a pracownicy z Podkarpacia cieszą się szacunkiem i zainteresowaniem pracodawców z Wysp Brytyjskich. Dlatego organizujemy kolejny już w tym roku nabór na wniosek zagranicznego pracodawcy. Do tej pory współpraca przebiega bez zarzutu – mówi Tomasz Czop, dyrektor WUP w Rzeszowie.

Jedynym wymagania dla chętnych jest podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane jest doświadczenie w podobnej pracy. Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie. Więcej szczegółów na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 13 sierpnia.

Advertisement

Mieszkańcy Podkarpacia zainteresowani pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku polskim lub angielskim na adres Wojciecha Wosia, doradcy EURES z WUP w Rzeszowie: wwos@wup-rzeszow.pl. Wszystkie osoby spełniające warunki zatrudnienia zostaną powiadomione telefonicznie.

Dodatkowe informacje na temat ofert pracy z sieci EURES można uzyskać na stronie WUP w Rzeszowie w zakładce EURES oraz na www.oferty.praca.gov.pl, pod numerem tel. 17 850 92 23 lub osobiście w WUP przy ul. Lisa Kuli 20.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama