Zdjęcie: Materiały prasowe

Ponad 80 pracodawców zaprezentuje swoje oferty podczas czwartej edycji Akademickich Targów Pracy, które odbędą w środę 10 maja w Rzeszowie. Targom patronuje Rzeszów News.

Targi to wspólna inicjatywa Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego – dwie największe podkarpackie uczelnie. ATP odbędą się w środę w budynku UR przy ul. Pigonia 1 (budynek A0). Wstęp bezpłatny. Targi będą trwały od godz. 9:00 do 15:00.

W Targach mogą wziąć udział studenci, absolwenci szkół wyższych, a także inne osoby, które poszukują pracy. Podczas tegorocznej IV edycji ATP zaprezentuje się ponad 80 pracodawców, m.in. z branży bankowej, informatycznej, lotniczej, motoryzacyjnej, pośrednictwa pracy, produkcyjnej i ubezpieczeniowej.

– Uczestnicy, oprócz możliwości zapoznania się z szeregiem ofert pracy, staży oraz praktyk będą mieli możliwość wzięcia udziału w cyklu szkoleń i warsztatów – zapowiada Justyna Bryk z Działu Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej.

Uczestnictwo w targach pracy jest uważane za jedną z najefektywniejszych form poszukiwania zatrudnienia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Dzięki nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z pracodawcą kandydaci mogą uzyskać informacje na temat specyfiki pracy w danej firmie, co jest pomocne przy konstruowaniu dokumentów aplikacyjnych na określone stanowisko – dodają organizatorzy.

Informacje o Akademickich Targach Pracy możecie znaleźć także na stronie targipracy.prz.edu.pl i na Facebook.com/rzeszowATP

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama