Zdjęcie: Paweł Fabjański / materiały prasowe
Reklama

Raper Taco Hemingway, który w ostatnich latach bije rekordy popularności w Polsce, rusza w trasę koncertową 2020/2021/2022 Tour. Zagra w jedenastu miastach. Także w Rzeszowie.

Od kilku lat Taco Hemingway zdaje się być największym odkryciem muzycznym na polskim rynku i fenomenem, tym bardziej docenianym, że niepopartym nachalną promocją i bywaniem na imprezach branżowych. Jego muzyka broni się sama.

Twórczość Taco to muzyczny eklektyzm, umiejętnie łączony z wysokiej jakości tekstami, w których pobrzmiewają zarówno wrażliwość i ciepło, jak i pełne ironii poczucie humoru i gorzkie refleksje na temat pokolenia prekariatu i millenialsów.

Raper ma w swoim dorobku sześć minialbumów oraz sześć albumów studyjnych, do których zalicza się również niezwykle głośny projekt Taconafide zrealizowany razem z Quebonafide. To właśnie na tym albumie znalazły się takie hity, jak „Kryptowaluty” czy „Tamagotchi”.

Na wiosennej trasie Taco Hemingwaya, usłyszycie przede wszystkim utwory z ostatnich płyt – „Pocztówka z WWA, Lato ‘19″, “Jarmark” i Europa”.

Taco Hemingway odwiedzi w maju i czerwcu aż 11 polskich miast i zagra w największych obiektach. Rzeszów raper odwiedzi 22 maja. Wystąpi na placu eventowym w Millenium Hall, czyli tam gdzie dwa lata temu już zagrał. Wtedy na koncercie bawiło się ok. 5000 osób

Koncert Taco w Milennium Hall rozpocznie się o godz. 20:30. Bilety (od 99 zł) do kupienia na goingapp.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć, napisz w komentarzu pod naszym facebookowym postem, dlaczego to Ty powinieneś/powinnaś być na tym koncercie. Zaproszenia otrzymają autorzy najbardziej porywających nas komentarzy. Czekamy na nie do czwartku (14 kwietnia), do godz. 20:00. 

Zaproszenia przyznajemy Katarzynie Świątek, Klaudii Rabczak-Kozik i Agnieszce Irzyk. Gratulujemy! Poniżej nagrodzone komentarze.

„22 maja to Nasza pierwsza rocznica ślubu! Przypadek? Nie sądzę! To świetny plan na jej spędzenie, tym bardziej, że mam prawie wszystkie płyty Taco. Przypadek? – Klaudia Rabczak-Kozik.

„Taco Hemingway to jak Szymborska wśród poetów. Będzie niesamowicie spędzić czas na koncercie, po tak długiej przerwie. To brzmi jak nowa pocztówka z Rzeszowa. 22 maja będzie 32 stopnie a pogoda będzie traktować nas łagodnie. Jeśli dzielić taki moment to tylko we dwójkę” – Katarzyna Świątek. 

„Najwyższy czas wyjść z depresji gruntowanej do tej pory siedzeniem w domu. Najwyższy czas cieszyć się muzyką i dobrymi tekstami Taco, którego prawie codziennie słucha moja kochana córka. Po dwóch okropnych latach, po stracie Taty, po bezsennych przepłakanych nocach. Z okazji matury, mniejsza, jak zdanej….z okazji perspektyw na dobre życie, mimo straty. Na koncert powinna iść moja mądra troszkę pogubiona Córka z kim tylko zechce, bo mama ją kocha nad życie i na zawsze” – Agnieszka Irzyk. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama