Miliony złotych na pomoc dla przedsiębiorców od Marszałka Województwa Podkarpackiego. Ruszył nabór wniosków o pożyczkę płynnościową kierowaną do przedsiębiorców, którzy z powodu koronawirusa znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej lub są nią zagrożeni.

Lubelska Fundacja Rozwoju podpisała aneks z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w zakresie dystrybucji wśród mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw środków finansowych z Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Dla kogo są pożyczki płynnościowe?

Dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego, którzy z powodu koronawirusa znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej lub są nią zagrożeni. Podstawowe warunki i zasady udzielania pożyczek dostępne są na stronie www.pożyczkaunijna.pl.

Na co można przeznaczyć środki?

Pożyczka może finansować wydatki związane z utrzymaniem bieżącej działalności firmy i zapewnieniem jej płynności finansowej, np.: opłacenie wynagrodzeń pracowników (w tym także składowe należne ZUS, US), zobowiązań publiczno-prawnych, spłatę zobowiązań handlowych, zatowarowanie.

Na jakich warunkach?

– kwota pożyczki od 10.000 zł do 500.000 zł

– oprocentowanie 0%

– okres finansowania do 8 lat

– prowizja od udzielenia pożyczki brak

Jak i gdzie ubiegać się o pożyczkę?

Pracownicy Funduszu Pożyczkowego udzielają bezpłatnej pomocy przy wypełnieniu wniosku o udzielenie pożyczki płynnościowej.

Wnioski o pożyczkę można składać:

– drogą elektroniczną: info@lfr.lublin.pl

– osobiście w Oddziale Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Rzeszowie, Al. Krzyżanowskiego 6a lok. 8.

Dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel. 17 853 59 17, kom. 500 062 127 oraz 500 062 246

Zapytania można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie www.pożyczkaunijna.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama