Reklama

Ponad 220 producentów z różnych branż weźmie udział XIX edycji Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2016. Rozpoczną się w czwartek w Rzeszowie i potrwają do piątku.

Dwudniowe targi (3-4 listopada) odbędą się w rzeszowskiej hali Podpromie.  To jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Targi organizuje Grupa Kapitałowa Specjał.

Globalne marki i debiutanci

Prezentacje produktów, nowości i trendy, degustacje, atrakcje dla zwiedzających – tak zapowiada się wielkie handlowe święto. Zaprezentuje się ponad 220 producentów. Wśród wystawców są zarówno znane, globalne marki, regionalni producenci oraz firmy z zagranicy, które debiutują na polskim rynku.

Stoiska będzie można odwiedzać w czwartek od 10:00 do 18:00 oraz w piątek od 10:00 do 15:00.

Podczas uroczystej inauguracji – zaplanowanej na godz. 12:00 obecni będą przedstawiciele władz miasta i regionu oraz organizatora. Dodatkowo w wydarzeniu wezmą udział siatkarze z drużyny Asseco Resovia Rzeszów, której oficjalnym sponsorem został Specjał.

Podczas targów organizatorzy spodziewają się kilkunastu tysięcy zwiedzających. Wstęp jest bezpłatny.

Dla zdrowia i urody

Jak co roku znaczną część osób na rzeszowską halę przyciągnie program bezpłatnych badań i konsultacji medycznych przygotowanych przez Centra Medyczne Medyk i Medicor.

W pierwszym dniu wydarzenia od 10:00 do 15:10 w kilku blokach tematycznych odwiedzający targi, po wcześniejszej rejestracji, będą mogli wziąć udział w konferencjach medycznych. Prelegenci poruszą tematy związane m.in. ze zdrowym żywieniem, opieką nad pacjentami leżącymi czy higieną szpitalną.

Złoto dla najlepszych

Zgodnie z tradycją Targów, 30 prestiżowych Złotych Medali czeka na najlepsze produkty zgłoszone do konkursu. W tym roku o pamiątkowe medale rywalizuje ponad 120 produktów. W ten sposób wyróżniane są produkty o najlepszej jakości czy cenie.

Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystego bankietu, który odbędzie się pierwszego dnia w Hotelu Rzeszów. Firmy otrzymają wspomniane medale, ale również certyfikaty i prawo do umieszczania sygnowania swoich produktów znakiem konkursu.

Tego wieczoru zostaną również przyznane pozostałe statuetki: Złoty Specjał w kategoriach: najlepsze stoisko, debiut roku czy produkt roku oraz nagrody przyznawane przez władze samorządowe: wojewodę podkarpackiego, marszałka podkarpackiego oraz prezydenta Rzeszowa.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: