Zdjęcie: Materiały organizatorów

Około 30 pracodawców zaprezentuje swoje oferty pracy podczas 17. targów Work Expo, a kilkadziesiąt firm z branży budowlano-mieszkaniowej na targach Expo Dom – w sobotę i niedzielę (16-17 września) w rzeszowskiej hali Podpromie. 

Na Work Expo zaprezentują się firmy m.in. z branży przemysłowej, lotniczej, motoryzacyjnej, finansowej. Wśród nich najwięksi pracodawcy w regionie, np. Pratt & Whitney, BorgWarner Rzeszów, Lot Aircraft Maintenance Services, Deloitte. 

Na targach pracy będą również placówki dyplomatyczne: Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji oraz UNHCR. Dodatkowo osoby chcące pracować w służbach mundurowych poznają proces rekrutacji do policji, straży granicznej czy też wojska.

Targi Work Expo potrwają w sobotę i niedzielę (16-17 września) na Podpromiu, od godz. 10:00 do 17:00. Wstęp bezpłatny.

Wszystko dla domu 

Równolegle na Podpromiu odbędą się 27. Targi Budownictwa Expo Dom. Swoje oferty zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, biura nieruchomości, deweloperzy.

Będą też firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w ramach odnawialnych źródeł energii, pompy ciepła, systemy ociepleń, jak również ekonomiczne domy modułowe.

– To okazja, by poznać oczekiwania kupujących, a także przekonać ich do swojej oferty – twierdzi Karolina Puc z Międzynarodowych Targów Rzeszowskich, które są organizatorem zarówno Work Expo, jak i Expo Dom. Dla zwiedzający będą specjalne rabaty i bonusy. 

Partnerem targów jest Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Inżynierowie będą udzielać bezpłatnych porad o procesie budowlanym, odpowiadać na pytania dotyczące technologii tradycyjnych i nowoczesnych stosowanych przy budowie i modernizacji domu. 

W specjalnie strefie odbędą się również porady dla odwiedzających – jakich błędów nie popełniać przy projektowaniu kuchni, na co zwrócić uwagę wybierając okna, jak urządzić idealną łazienkę, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu powierzchni wokół domu i inne.

Wystawcy przygotowują rabaty na ich produkty i usługi. Można liczyć na specjalne ceny za rośliny doniczkowe na stoisku kwiaciarni Cuda Wianki, która również przygotowuje bezpłatne warsztaty florystyczne dla dzieci. Dla pierwszych 100 osób roślina gratis. 

Na targach można również wygrać voucher dla dwóch osób w hotelu Bacówka Radawa & SPA. Do biletu wstępu lub zaproszenia zostanie dołączony specjalny kupon konkursowy.

Tradycyjnie firmy będą mogły ubiegać się o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Konkurs wyłoni produkty ze szczególnymi walorami jakościowymi, użytkowymi estetycznymi i są pokazane na targach. Rozstrzygnięcie w sobotę, o 15:00. 

Wstęp na Expo Dom jest płatny. Bilet kosztuje 10 zł, do kupienia w kasie przed wejściem na tereny wystawowe. Targi Expo Dom także potrwają od godz. 10:00 do 17:00. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama