Reklama

Jeszcze tylko do 30 września 2021 r. potrwa rekrutacja uzupełniająca na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadzone w języku polskim i angielskim oraz w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kandydaci, którzy do tej pory nie złożyli podań na studia, będą mogli aplikować poprzez zalogowanie do nowoczesnego systemu rekrutacji online, który umożliwia szybkie wypełnienie formularza rekrutacyjnego oraz skompletowanie i dostarczenie niezbędnych dokumentów do Działu Rekrutacji (pok. RA8, Sucharskiego 2 w Rzeszowie). Należy pamiętać, że dopiero wtedy aplikacja na studia będzie kompletna.

Studia we WSIiZ

Kształcenie hybrydowe

Zgodnie z decyzją Władz uczelni, zajęcia rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022, odbędą się w trybie hybrydowym. W praktyce oznacza to, że wykłady i konwersatoria będą realizowane w trybie zdalnym (online), natomiast pozostałe zajęcia dydaktyczne odbędą się tradycyjnie, w siedzibie uczelni.

We WSIiZ, do zajęć prowadzonych przez Internet, wykorzystuje się dostęp do jednej z najnowocześniejszych platform e – learningowych, Cisco Webex Meetings. Narzędzie to umożliwia aktywne uczestnictwo w zajęciach w czasie rzeczywistym, z zapewnionym bezpośrednim kontaktem z wykładowcą.

Na jakie kierunki wciąż można aplikować?

Oferta dydaktyczna we WSIiZ jest dostosowana zarówno do potrzeb młodych kandydatów, jak i współczesnego rynku pracy. Wybór praktycznego kształcenia zapewnia odpowiednią dawkę wiedzy i umiejętności, które otwierają drzwi do atrakcyjnych perspektyw rozwoju, m.in. w: branży IT, sektorze zarządzania, rozrywki cyfrowej, kosmetologii, dietetyki czy logistyki.

Dowiedz się, które kierunki są jeszcze dostępne w II turze rekrutacji – SPRAWDŹ.

Niezbędne formularze rekrutacyjne znajdują się na stronach poszczególnych kierunków:

Dlaczego warto postawić na Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania?

Jako uczelnia międzynarodowa kształcimy studentów z 50 krajów świata. Nauka w wielokulturowym środowisku pomaga w lepszym zrozumieniu współczesnego świata oraz przygotowuje do podjęcia pracy za granicą.

 

Atrakcyjny program stypendiów oraz nowoczesny program wspierania najzdolniejszych kandydatów, pozwolą studentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na obniżenie czesnego o 50% lub 100%, już od pierwszego semestru studiów.

Aplikuj teraz – zajęcia rozpoczynają się już w październiku!

Bądź zawsze na bieżąco – śledź WSIiZ na Facebooku!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, który odpowie na wszystkie pytania.

nr telefonu: 17/866 11 88, 17/866 11 99

e-mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: