Asseco Resovia w październiku rozegra siedem spotkań w ramach PlusLigi, w tym cztery w hali Podpromie – poinformował klub na swojej stronie internetowej.

Pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi 2014/2015 siatkarze Asseco Resovii zagrają 6 października na wyjeździe w Lubinie z beniaminkiem ligi Cuprum Mundo. Kibice rzeszowskiego klubu swoich siatkarzy na Podpromiu zobaczą po pierwszy 11 października w meczu z BBTS z Bielsko Biała. Początek o godz. 17:00. Podczas meczu kibice zobaczą Puchar Świata, wywalczony przez polskich siatkarzy na zakończonych niedawno mistrzostwach.

15 października o 18:00 Asseco Resovia zagra z MKS Banimex Będzin. 18 października rzeszowscy siatkarze zagrają u siebie w hicie kolejki z Jastrzębskim Węglem, brązowym medalistą ostatniego sezonu PlusLigi. Początek meczu o godz. 14:45.

Kolejny meczu i siebie nasi siatkarza zagrają 25 października o godz. 17:00 z Indykpolem AZS Olsztyn. Wcześniej, 22 października, Assevo Resovia pojedzie do Kędzierzyna-Koźle na mecz z miejscową Zaksą.

Rezerwacja biletów na pierwszy mecz na Podpromiu rozpocznie się 5 października po godz. 17:00 i zakończy się 10 października o 18:00. Ceny biletów to: 35 zł – normalny i 25 zł – ulgowy.

– Rezerwacji biletów dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Osoby, które Kart Kibica nie posiadają będą mogły zakupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu – informuje Asseco Resovia.

Kasa biletowa będzie czynna na 3 godziny przed meczem.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama