Zdjęcie: Materiały PrimeBit Games
Reklama

Lubisz udawać różne głosy i akcenty? Interesujesz się aktorstwem lub parodią? A może jesteś fanem gier komputerowych i znasz się na dźwiękach do tego typu produkcji? Spróbuj swoich sił w dubbingu do gry Magic Nations, najnowszej produkcji rzeszowskiej firmy PrimeBit Games.

Casting odbędzie się w najbliższą środę 13 grudnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2) od godz. 10:00 do 17:00 w pokoju nr 20 (koło studia radiowego). 

– Może to właśnie Ciebie wybierzemy i to Twój głos będą słyszeć gracze Magic Nations! – zachęca PrimeBit Games do udziału w przesłuchaniu. Poszukiwane są osoby w różnym wieku, zarówno męskich, jak i kobiecych.

Magic Nations to karciana gra, dlatego organizatorzy castingu potrzebują nagrać jedynie krótkie hasełka, które będą poprzedzać wybór jakiejś karty. Poszukiwane są osoby, które będą w stanie stworzyć kilka oryginalnych głosów do kilku różnych zwięzłych haseł – przypisanych do danych kart.

Znajomość angielskiego nie jest warunkiem. TUTAJ znajdziecie link z hasłami postaci do gier, aby wybrać kilka haseł, na które ma się pomysł. Można też napisać i zaproponować swoje własne propozycje haseł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama