Reklama

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja siatkarzy Asseco Resovii przed nowym sezonem 2014/2015. Odbyła się w środę w Galerii Rzeszów. Były wspólne zdjęcia, autografy i mnóstwo dobrej energii. Ogłoszenie składu poprzedził koncert Margaret

[Not a valid template]

Piosenkarka swoim utworem „Start a fire” przyniosła szczęście naszej reprezentacji na zakończonych niedawno Mistrzostwach Świata w siatkówce. W tłumie fanów było można usłyszeć opinie, że występ Margaret przed podaniem składu Asseco Resovii, dobrze wróży rzeszowskiej drużynie na najbliższy sezon.

Wśród prezentowanych zawodników, największe owacje towarzyszyły oczywiście mistrzom świata w siatkówce. W składzie Asseco Resovii jest aż pięciu złotych medalistów. – To dla nas dobry znak. Dają nam nadzieję na ubieganie się o najwyższe podium w nadchodzącym sezonie – podkreślił Olieg Achrem, kapitan drużyny.

Nowy sezon 2014/2015 rzeszowscy siatkarze rozpoczną już w najbliższy poniedziałek (6 października). Na wyjeździe zagrają w Lubinie z tamtejszym Cuprum. Natomiast kilka dni później, sobotę (11 października) będą gospodarzami spotkania z BBTS Bielsko-Biała.

Jeszcze dziś z drużyną Asseco Resovii spotka się prezydent Rzeszowa, Tadeusz Ferenc. Swoją obecność zapowiedział również Marek Karbarz – reprezentant złotej drużyny Huberta Wagnera sprzed 40 lat.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.