Reklama

Po raz 12. radio RMF FM rozdaje swoje świąteczne drzewka. W niedzielę (21 grudnia) 1000 z nich trafiło do mieszkańców Rzeszowa.

Pomimo tego, że w mediach data przyjazdu konwoju do Rzeszowa podawana była poniedziałkowa, rozdawanie choinek odbyło się w niedzielę. Nie przeszkodziło  to stałym bywalcom akcji, żeby stanąć w kolejce po choinkę.

– Stoimy tu od 6 rano. Jak co roku, od 12 lat. Bez tego drzewka święta pachną zupełnie inaczej. Gdyby nie akcja radia, tak naprawdę nie byłoby pod czym położyć prezentów – mówiła pani Stanisława.

Kilkusetoosobowa kolejka cierpliwie czekała na swoje wezwanie. – Mogę prosić dłuższą? – mówiła pani Halina widząc, że drzewka są różnie zbudowane.

Dla odważnych i bardziej uzdolnionych wokalnie organizatorzy akcji przygotowali konkurs karaoke. W wykonaniu rzeszowian można było posłuchać tradycyjnych kolęd i pastorałek. Uczestnicy zabawy nie odchodzili z pustymi rękami. Każdy otrzymywał słodki podarek od sponsora akcji – firmy „Wawel”.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tysiąc choinek, które do Rzeszowa przywiozła popularna rozgłośnia, znalazło nowych właścicieli w niespełna dwie godziny. Dzięki akcji krakowskiego radia w części rzeszowskich domów święta będą miały zapach prawdziwego lasu.

W poniedziałek konwój z choinkami zagości w Kielcach. Finał akcji we wtorek na krakowskim Rynku.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama