Zdjęcie: The Voice Kids

13-letni Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury awansował do dalszego etapu muzycznego programu The Voice Kids. Swoim talentem zachwycił wszystkich jurorów.

Występ Tomasza Nowaka znalazł się w jednym z najnowszych odcinków IV edycji The Voice Kids, który został wyemitowany w sobotę, 13 marca, w TVP2.

13-letni wokalista podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał utwór „Love Me Again” z repertuaru brytyjskiego piosenkarza soul Johna Newmana. Występ reprezentanta Rzeszowa zyskał jednogłośną, pozytywną ocenę wszystkich jurorów. 

Tomasz Nowak to już drugi reprezentant Rzeszowskiego Domu Kultury, który zakwalifikował się do dalszego etapu nowej edycji The Voice Kids. We wcześniejszych odsłonach „Przesłuchań w Ciemno” jurorów swoim występem oczarowała 11-letnia Amelia Borkowska.

– Dwójka wokalistów kontynuować będzie swoją dalszą przygodę z The Voice Kids w drużynie Tomsona i Barona – poinformował Daniel Czarnota z RDK. 

Muzyczna przygoda Tomasza Nowaka rozpoczęła się już w wieku 6 lat podczas zajęć artystycznych RDK filia Biała, gdzie najpierw rozpoczął naukę gry na pianinie, a następnie uczęszczał na zajęcia wokalne.

Do dziś, jako reprezentant RDK, 13-latek doskonali swój talent muzyczny pod okiem instruktora Marcina Florczaka, jak również rozwija swoje umiejętności jako członek Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Resovienses.

Występ Tomasza Nowaka z „Przesłuchań w Ciemno” możecie zobaczyć TUTAJ

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama