Zdjęcie: Jakub Dworak / Rzeszów News

Znany polski dziennikarz i pisarz Tomasz Piątek ponownie przyjedzie do Rzeszowa. Ze swoimi czytelnikami spotka się w środę, 25 stycznia.

Tomasz Piątek przyjedzie do Rzeszowa na zaproszenie podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji oraz inicjatywy „Dziś dla jutra”. Spotkanie odbędzie się w Millenium Hall (w sali konferencyjnej, poziom -1, wejście bezpośrednio z pasażu obok salonu The North Face), o godz. 19:15. Spotkanie potrwa prawie trzy godziny. Wstęp bezpłatny. 

To będzie już trzecia wizyta Tomasza Piątka w Rzeszowie w ostatnich latach. W 2017 roku pisarz promował swoją książkę „Macierewicz i jego tajemnice”, a dwa lata później – „Morawiecki i jego tajemnice”. 

Ostatnią napisaną książką przez Piątką jest „Kaczyński i jego pajęczyna”, i to właśnie tę książkę będzie promował na najbliższym spotkaniu w Rzeszowie. Będzie można ją również kupić przed spotkaniem. Mimo pewnych perturbacji w dystrybucji, książka znalazła się na 2. miejscu TOP Literatura Faktu w księgarniach Empik.

– Autor opowie o Jarosławie Kaczyńskim, jego promotorach, pomocnikach i „szczęśliwych zbiegach okoliczności” w karierze prezesa PiS i odpowie na pytania – zapowiadają organizatorzy. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ostatnio Tomasz Piątek wygrał przed Sądem Najwyższym sprawę z współpracownikiem Antoniego Macierewicza i b. wiceministrem obrony Jackiem Kotasem. Sprawa dotyczyła określenia „rosyjski łącznik”. Piątek zwyciężył także w siedmiu innych procesach sądowych dotyczących jego publikacji śledczych na temat PiS.

Tomasz Piątek jest laureatem wielu światowych i polskich nagród dziennikarskich. Publikował m.in. w „Gazecie Wyborczej” i „Polityce”. Ma w swoim dorobku liczne powieści, także kryminały i fantastykę. Jego debiutancką powieścią była „Heroina”. 

Zdjęcie: materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama