Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, kontynuuje swój cykl spotkań z mieszkańcami rzeszowskich osiedli. W piątek (5 października) będzie kolejne.

Tadeusz Ferenc tym razem spotka się z mieszkańcami osiedli Kmity i Staroniwa. Podobnie jak wcześniejsze, tematem będą bieżące sprawy osiedli oraz projekt budżetu Rzeszowa na 2019 rok. 

Spotkanie odbędzie się o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Bohaterów 1. Poprzedzi je o 16:00 uroczyste otwarcie rozbudowanej ul. Panoramicznej (na skrzyżowaniu z ul. Szewską).

Tegoroczny cykl „Tour de Ferenc” rozpoczął się 27 lipca br. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

19 KOMENTARZE

 1. Miasto buduje się na naszych nieruchomościach, bo przecież nie jest to ziemia niczyja. Miasto to też my właściciele nieruchomości na terenie miasta.. Nas nikt nie pyta czy chcemy je oddać pod różne ‚ pomysły’, wymysły, drogi itd.. Miasto nie jest ziemią niczyją !!!!!!! Dlaczego nie możemy decydować o swojej własności wartej miliony???
  Dlaczego Pan Prezydent Ferenc decyduje za nas o jej losie ????
  Zupełnie nie liczy się z naszą własnością, jakby to był jego prywatny folwark.
  Dlaczego miasto występuje w imieniu deweloperów, którzy potrzebują dróg dojazdowych do budowanych bloków ? Dlaczego Pan Prezydent nakazał pomagać im aż do bólu ?
  Różne inwestycje powstają z pominięciem pozwoleń- na skróty- wystarczy tylko nadać odpowiednią nazwę- zamiast inwestycji- jest remont….

 2. No fakt w 1992 ; czyli 26 lat temu też była jedna firma w Rzeszowie -chciała tą szkarade zaadoptować na hotel ale z uwagi na układy temat upadł i tak to badziewie stoi i straszy w stolicy innowacji no imitacji bo ta imitacja stoi i stoi i jeszcze postoi co ?

 3. Jaki uczony „Anty pis”
  Coś słyszał o prawie własności. Niestety, materiału nie opanował w całości.
  Ale kurs obrażania innych skończył z wyróżnieniem. Gratulacje!

 4. Mój ty mieszkańcu Rzeszowa.
  Zrób sobie spacer obok stadionu Resovii.
  Parę metrów od ulicy Wyspiańskiego stoi „innowacyjny symbol” naszego miasta.
  To zbudowany z pustaków szkielet budynku. Stoi około 25 lat. Taki „szkieletor” na skalę Rzeszowa.
  Ta ohyda obecnie nam panującym nie przeszkadza?
  Może by tak pan prezydent w ramach kampanii wyborczej zebrał starych towarzyszy i zburzyliby to paskudztwo?

 5. Pani redaktor od „we Wiedniu” tak się stara, usuwa posty, poprawia błędy (co prawda tylko pierwszy).
  Nawet komentowanie potrafi zablokować 🙂
  To może ten tytuł jej się należy?

 6. Skoro miasto poszerzyło swoje tereny dwukrotnie (nieużytków multum), to dlaczego pozwala wpychać nowe bloki „na siłę” pomiędzy istniejącą, kompleksowo zaprojektowaną zabudowę? Przecież takie działania ewidentnie naruszają ład urbanistyczny i obniżają komfort życia mieszkańców.

  PS. Nie przybywa 1,5-2,5 milionów mieszkańców, lecz co najwyżej 1,5-2,5 tys.
  Popraw tekst w notatniku, zanim wkleisz go gdzieś po raz kolejny.

 7. Widać że chłopisko się stara. Rzucają mu kłody i robią na złość z rzeszowskiego pisu ale gołym okiem widać że Rzeszów ma swoje 5 minut sukces ma na imię Ferenc.

  A co ostatnio zrobił Bucz? Wymyślił Cental Park na cudzych działkach budowlanych. To rozumiem że właściciele zostaną wywłaszczeni jak za komuny czy z własnej woli oddadzą ziemię ojców na ogólnodostępny park bo Buczak ma takiego Fiołka?

 8. Jeśli nie lubisz ludzi i uważasz że nie powinno się budować mieszkań dla nowych mieszkańców Rzeszowa którzych rocznie przybywa 1500-2500 tyś to może wyprowadź się z miasta w Bieszczady?

  Samemu mieszkać a inny bronić. Jakie to polskie. Zajechało cebulą.

 9. Skończcie z tym idiotycznym hasłem tour de Ferenc. Wiecie, co to znaczy? Tour de France to wyścig dookoła Francji. A prezydent ściga się, bądź jeździ wokół siebie? Rozumiem np. Tour de Rzeszów. Ktoś coś głupio wymyślił i tak powielacie tę głupotę.

Comments are closed.