Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Tadeusz Ferenc
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, nie zatrzymuje się. W piątek (28 września) spotka się z mieszkańcami osiedli Króla Augusta i Pułaskiego.

Tzw. cykl „Tour de Ferenc” po rzeszowskich osiedlach rozpoczął się w tym roku 27 lipca. Tadeusz Ferenc wraz ze swoją armią urzędników mówią o bieżących sprawach danego osiedla i omawiają plany inwestycyjne na kolejny rok. Tak też będzie w najbliższy piątek.

Prezydent Rzeszowa spotka się na kolejnym „Tour de Ferenc” z mieszkańcami osiedli Króla Augusta i Pułaskiego. Spotkanie odbędzie się w Osiedlowym Domu Kultury „Akwarium” przy ul. Pułaskiego 3. Początek o godz. 16:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. To nikt z was nie widzi jak Rzeszów się zmienia? Przyjeżdżają z ińych miast i nam zazdroszczą takiego Rzeszowa. Mówią że powinniśmy prezydentowi pomnik postawić. A tutaj polskie psioczenie i inwektywy widzę.

  2. FERENC pierdoło dlaczego niszczysz miasto koneksjami z developerami?!!! Odmulanie zalewu się nie powidło, gdyż żyją tam jakieś stworzonka chronione. Lecz wieżowce w parku obok zalewu to jakaś przesada!!! Jak można było zniszczyć ten Park, zamiar go odresrautowac??!! Jestes wrzodem na dupie tego Miasta!!! Siedź w domu swojego teścia i nie wychodź z niego dla dobra ogółu mieszkańców Rzeszowa!

  3. No tak troche to podobne do cyrku no bo : zapowiadacz jest/ artyści lekko podobni do klaunów/ liny nie ma dla występu liniskoczka ale akrobacje słowne są/ brawa z sali za piękną ekfilibrystyke słowną są / dzikich kotów nie ma ale ” LEW” czasami zaryczy ; jutro ma być zrobione .
    Czyli porównanie trafne – tak jak i przy cyrku : przyjechał/ i odjechał i koniec.

  4. Ja na swoim osiedlu gdzie mieszka 20 ostatnich lat na wszystkich spotkaniach słyszałem te same bajki i co z tego że te bajki opowiadali jak i tak robią swoją bajke ; O !

Comments are closed.