Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Rzeszowscy policjanci proszą o pomoc w  ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zginął w wypadku, do jakiego doszło 1 stycznia w podrzeszowskim Zaczerniu.

Przypomnijmy, do wypadku doszło ok. godz. 6:00 rano na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, który kierował audi A6, potrącił pieszego. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci mówili nam, że ofiarą wypadku jest ok. 35-letni mężczyzna.

Dotychczas funkcjonariuszom nie udało się ustalić tożsamości ofiary. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

W poniedziałek rzeszowska policja opublikowała komunikat, w którym prosi o kontakt świadków zdarzenia oraz osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku. Można się kontaktować z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie (tel. 997) lub z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym, tel. 17 858 34 55.

– Sprawdzamy, czy do szpitali nie zgłosił się ktoś, kto poszukuje mężczyzny. Sprawdzamy również, czy któryś z komisariatów nie odebrał zgłoszenia o zaginięciu. Będziemy również o to pytać inne jednostki policji. Nie wykluczamy, że zostanie również pobrany materiał do badań DNA – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Dobrze by było gdyby chociaż jakiś rysopis podali łatwiej by było komukolwiek ewentualnie rozpoznać tak bez konkretnych szczegółów można szukać i prosić ewentualnych świadków tym bardziej że to było o 6 rano i po imprezie sylwestrowej większość na kacu

Comments are closed.