Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego w podrzeszowskim Zaczerniu. 

Do pożaru na terenie gminy Trzebownisko doszło w środę (23 grudnia) ok. godz. 21:30. Gdy na miejsce przyjechali strażacy, dom zdążyły opuścić matka z córką. Okazało się, że w domu był także mąż kobiety. 

– Po przeszukaniu pomieszczeń, w piwnicy znaleźliśmy ciało ok. 50-letniego mężczyzny, który leżał w łóżku. Ciało było dość mocno poparzone. Przypuszczamy, że mężczyzna zasnął z papierosem – mówi starszy ogniomistrz Tomasz Kuśmider z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. 

Ofiarą pożaru jest 46-letni mężczyzna. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Gdy w piwnicy wybuchł pożar, żona ofiary i jej córka były na piętrze domu. Im nic poważnego się nie stało. Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci wraz z prokuratorem. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tragedii. Akcja strażaków zakończyła się ok. 23:00. 

– Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa – dodaje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama