Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Lekarzom nie udało się uratować życia 45-letniej kobiety, która w poniedziałek po południu w podrzeszowskim Chmielniku została potrącona przez kierowcę volkswagena passata.

Do wypadku doszło ok. godz. 16:20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń rzeszowskich policjantów, 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował volkswagenem passatem, jechał w kierunku Rzeszowa.

– Mężczyzna potrącił 45-letnią mieszkankę gminy Chmielnik, która przechodziła przez jezdnię z lewej strony na prawą, patrząc z kierunku jazdy pojazdu. W wyniku zderzenia, kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Niestety, późnym wieczorem zmarła. Wcześniej zbadano jej stan trzeźwości. Kobieta była trzeźwa, podobnie jak kierowca VW – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

36-latkowi nic się nie stało. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. Poszukują świadków zdarzenia. Można się kontaktować z Referatem ds. Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 11, pokój nr 7, tel. (17) 858 34 53, 858 34 52. Można się też kontaktować z dyżurnym KMP, tel. (17) 858 33 10 lub 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama