Dwa tragiczne wypadki na podkarpackich drogach. Nie żyją dwie osoby

58-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w piątkowy wieczór w Młynach koło Jarosławia. Tragicznie zakończył się także sobotni wypadek w Grabownicy Starzeńskiej niedaleko Brzozowa. Zginął 25-latek. 

 

O wypadku w Młynach na drodze krajowej nr 94 prowadzącej w stronę przejścia granicznego w Korczowej jarosławskie służby ratownicze zostały powiadomione po godz. 20:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca wartburgiem potrąciła mężczyznę, który szedł środkiem jezdni.

– Pieszy zmarł na miejscu. Policjanci ustalili jego tożsamość, to 57-letni obywatel Ukrainy. 31-letnia kierująca, również obywatelka Ukrainy, była trzeźwa. Kobieta została przesłuchana – poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji. 

Z kolei dzisiaj (24 marca) po godz. 5:00 policjantów wezwano do wypadku w Grabownicy Starzeńskiej w powiecie brzozowskim. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena passata, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Samochód kilkakrotnie dachował. Autem podróżowały dwie osoby. 25-letni kierowca został ciężko ranny, nie udało się go uratować. 21-letnia kobieta została przewieziona do szpitala – dodaje Tabasz-Rygiel.

Dokładne okoliczności obu wypadków wyjaśniają policjanci.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

 

Reklama