Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 30-letniego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek i zaginął. Jego ciało znaleziono w okolicy Kopca Tatarskiego w Przemyślu.
Jak poinformowała Marta Fac z przemyskiej policji, dzisiaj przed południem na wzgórzu Zniesienie, niedaleko amfiteatru w zaroślach, policjanci odnaleźli ciało 30-latka.
– Policyjne czynności potwierdziły, że zmarły to 30-letni mieszkaniec Przemyśla, który zaginął 21 sierpnia br. Na miejscu śledczy i technicy, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny – podała Marta Fac.
Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci ustalają okoliczności śmierci 30-latka.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.



![Ponad 60 kg narkotyków w domu pod Łańcutem. Trop sięgał aż do Hiszpanii [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/narkotyki-pod-lancutem-218x150.jpg)

![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)












![Szpital MSWiA w Rzeszowie z inwestycją za miliony. Liczba zabiegów większa o 2 tys. rocznie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/mswia-szpital-endoskopia12-218x150.jpg)

















![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)







