Reklama

Kolejny tragiczny wypadek na podkarpackich drogach. W miejscowości Wylewa w powiecie przeworskim skoda zderzyła z ciężarówką. 3 osoby zginęły.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, do tragicznego wypadku doszło przed godz. 10:00.

– Kierowca skody uderzył w tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego – podała KWP. Początkowo  policja informowała, że w wypadku zginęły dwie osoby. Okazało się, że wypadek tragicznie zakończył się dla trzech osób.

–  20-letni kierowca i 8-letnie dziecko zginęli na miejscu, troje poważnie rannych pasażerów trafiło do szpitala. 23-letni pasażer w wyniku doznanych obrażeń zmarł, stan dwóch pasażerek skody w wieku 17 i 20 lat jest poważny – informuje KWP.

Droga wojewódzka nr 835 (relacji Sieniawa – Tarnogród) przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci wyznaczali objazdy. Ruch przywrócono po godz. 17:00.

Od piątku na podkarpackich drogach panują trudne warunki, które są wynikiem obfitych opadów deszczu. Mokre i śliskie nawierzchnie dróg, a często także nadmierna prędkość i nieuwaga kierujących, sprawiły, że w piątek na drogach Podkarpacia doszło do kilkudziesięciu kolizji.

Tragicznie zakończył się wypadek w Zagórzu w powiecie sanockim, gdzie seat ibiza zderzył się z ciężarówką. Zginęły trzy osoby, jedna została ranna.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama