Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Tragiczne skutki zderzenia nissana z ciężarowym renault na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach w powiecie jasielskim. W wypadku zginął 45-letni kierowca nissana. 

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 6:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-letni mieszkaniec gminy Brzostek, który kierował nissanem almera, jechał od strony Jasła w kierunku Kołaczyc.

– W pewnym momencie zjechał do osi jezdni i obtarł się o jadącego z naprzeciwka ciężarowego mercedesa, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarowym renault – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Jaśle. 

W wypadku poważnych obrażeń doznał kierowca nissana. Pomimo akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi, nic im się nie stało. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na miejscu wypadku policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonują oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają ślady. 

W miejscu zdarzenia droga krajowa nr 73 jest całkowicie zablokowana. Zorganizowane są objazdy przez miejscowości Klecie, Frysztak, Lubla, Warzyce, Jasło. Policja przewiduje, że utrudnienia potrwają do około 10:30.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama