Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne – to bilans tragicznego w skutkach zderzenia seata leona z volkswagenem busem w Zabratówce (gmina Chmielnik) w powiecie rzeszowskim.

Dyżurny rzeszowskiej komendy policji o wypadku został poinformowany przed godz. 19:00. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 n łuku drogi w pobliżu Domu Ludowego w Zabratówce.

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie poinformowała, że seat zderzył się z volkswagenem busem.

– Na miejscu, pomimo reanimacji zmarł kierowca seata. Kierowca busa i jeden z pięciu pasażerów zostali ranni – podała KWP. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, zabezpieczają ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności wypadku.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Kierowca busa jest w tym wypadku niewinny, a panowanie nad samochodem można stracić nawet na suchym asfalcie jeśli jedzie się bardzo szybko.
    Poniżej filmik, na którym dokładnie widać gdzie jest bus a gdzie seat. Gdyby kierowca seata tylko przyciął zakręt to poleciałby na czołowe a tutaj dokładnie widać, że uderzył bokiem więc musiało mu zarzucić tył. Gdyby nie bus to kawałki ciała kierowcy byłyby w lesie…

    https://www.youtube.com/watch?v=lQQ7QI4y_V4

    PS. Jeśli się nie wie jak coś wyglądało to lepiej się nie wypowiadać niż siać plotki, które są po prostu nie zgodne z prawdą.

  2. Najwyższa pora aby na terenie gminy Chmielnik Panowie policjanci zaczęli w końcu „suszyć”!!! – tam jeżdżą co niektórzy ile tylko silnik wyciągnie!!!

  3. Na tych drogach w okol Chmielnika kierowcy często ścinają zakręty i jeżdżą za szybko. Pytanie tylko kto tym razem odpowiada za tą niepotrzebną smierć, ale jak znam życie to kierowca busa.

  4. Kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem, z informacji udzielonych przez strażaków OSP Zabratówka wynika, że kierowca już przed zakrętem leciał bokiem co na przy takich warunkach pogodowych (suchy asfalt) oznacza bardzo dużą prędkość spokojnie sięgającą do 140 km/h

Comments are closed.