Policjanci z Rzeszowa ustalają przyczyny wypadku, w którym zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne. Do zdarzenia doszło w Boguchwale na drodze krajowej nr 19.

Służby drogowe Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie początkowo informowały, że do wypadku doszło w Lutoryżu i zginęła jedna osoba, a dwie osoby zostały ranne.

Według wstępnych ustaleń policjantów, którzy zajmują się rekonstrukcją wypadków drogowych, około godz. 12:00 kierujący hondą civic mieszkaniec Rzeszowa w Boguchwale stracił panowanie nad autem.

– Samochód wpadł w poślizg, obracał się. Kierowca jadącego z przeciwka bmw uderzył przodem swojego samochodu w prawy bok hondy. Wypadek wydarzył się na odcinku jezdni ograniczonej po obu stronach krawężnikami. Honda po uderzeniu wpadła do rowu – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na miejscu zginęły dwie osoby, pasażerka (44 lata) i pasażer (19 lat) hondy. Jej kierowca (52 lata) i druga pasażerka (20 lat) z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitali w Rzeszowie. Do szpitala przewiezieni zostali także kierowca i pasażerka bmw.

Na drodze krajowej nr 19 ruch odbywa sie już bez utrudnień.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama