Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne – to bilans nocnego wypadku w podrzeszowskiej Stobiernej. 

Do wypadku doszło na drodze ekspresowej S19 w piątek po godz. 23:00. Na razie wiadomo, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: fiat ducato na węgierskich numerach rejestracyjnych i terenowy volkswagen touareg. W obu pojazdach jechały po dwie osoby.

Policjanci mówią, że nam, że doszło do czołowego zderzenia pojazdów. – Fiat jechał od strony Sokołowa Małopolskiego, volkswagen od strony Rzeszowa – mówią funkcjonariusze. 

– Dwie osoby w samochodzie dostawczym (ducato) były zakleszczone. Musieliśmy je wycinać za pomocą urządzeń hydraulicznych. Niestety, jedna z tych osób nie przeżyła – mówią nam strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. 

Ofiara to kierowca fiata ducato – 51-letni obywatel Węgier. 40-letni pasażer fiata, również obywatel Węgier, z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ranni zostali także dwaj mężczyźni jadący VW: kierowca – 40-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego i pasażer – 42-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Ich też przewieziono do szpitali. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny dramatu. 

Droga S19 przez wiele godzin była zablokowana. Ruch przywrócono ok. 5:30 rano.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama