Zdjęcie: Policja.pl

Mężczyzna zginął w zderzeniu z szynobusem, do którego doszło w rzeszowskiej dzielnicy Miłocin. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

O wypadku w Miłocinie poinformowali nas Czytelnicy. „Przejeżdżałam tamtędy około 16:00 i policja prowadziła jakieś oględziny. Wyglądało to tak jakby ktoś został potrącony przez szynobus” – napisał pan Michał.

Pani Elżbieta z kolei przesłała nam krótki filmik, na którym zarejestrowała pracę policjantów z miejsca zdarzenia.

Adam Szeląg z rzeszowskiej policji poinformował, że do wypadku doszło ok. godz. 14:40 na wysokości dawnych zakładów Polam i mieszczących się tam salonów samochodowych.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przechodzący przez tory mężczyzna został potrącony przez nadjeżdżający z Rzeszowa szynobus relacji Rzeszów – Stalowa Wola.

– Mężczyzna przechodził poza przejazdem kolejowym z lewej strony na prawą, patrząc z kierunku jazdy szynobusu – informuje Adam Szeląg.

W wyniku potrącenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. 52-letni maszynista składu (mieszkaniec powiatu stalowowolskiego) był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz okoliczności zdarzenia i tożsamość pieszego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama