Zdjęcie: Hubert / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policja ustalili tożsamość mężczyzny, który w czwartek zginął na torach kolejowych przy ulicy Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. To 42-letni mieszkaniec Rzeszowa. 

Do tragedii doszło na trasie linii kolejowej nr 106 z Boguchwały do Rzeszowa. Ok. godz. 8:50 policja została poinformowana o potrąceniu przez pociąg osobowy relacji Jasło – Rzeszów.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wbiegł na tory i położył się tuż przed nadjeżdżający pociąg. Ta odległość wynosiła dosłownie kilkanaście metrów. Maszynista hamował, ale nie zdołał zatrzymać pociągu i przejechał mężczyznę – mówi Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Okoliczności zdarzenia wskazują, że policja ma do czynienia z samobójstwem. Nad zabezpieczeniem śladów niezbędnych do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, pracuje policyjna grupa oględzinowa pod nadzorem prokuratora – dodaje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze potrzebowali kilku godzin, by ustalić tożsamość ofiary. Po południu policja podała, że w zdarzeniu śmierć na miejscu poniósł 42-letni mieszkaniec Rzeszowa. 

Po wypadku linia kolejowa z Rzeszowa w kierunku Boguchwały była nieprzejezdna do 12:00. Obsługa pociągu była trzeźwa. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

16 KOMENTARZE

  1. Czy czynnikiem który pchnął desperata do tej decyzji była przepaść finansowa wynagrodzeń z zachodniej Europy w stosunku do nas? A mówią że jesteśmy cywilizowanym krajem…

  2. No to jeszcze raz – ten Pan nie przebiegał przez tory, on się na nich położył… Teraz rozumiesz?
    Było tu jeszcze jedno zdjęcie (ciało było dokładnie widoczne), które na szczęście zostało usunięte.

  3. Nie. Nareszcie jest portal, który umieszcza prawdziwe zdjęcia. Przykładowo Wyborcza każe sobie płacić za dostęp, ale zdjęcia zrobić to już nie ma kto.

Comments are closed.