Zdjęcie: Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w podrzeszowskiej Łące.

Do tragedii doszło 15 maja, ok. godz. 19:50, na terenie gminy Trzebownisko. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował motocyklem honda, zderzył się z kierującą suzuki grand vitara, 48-letnią kobietą. 

– Oboje jechali w tym samym kierunku, w kierunku Łukawca. Do wypadku doszło, gdy kierująca suzuki skręcała w lewo, na teren prywatnej posesji. Motocyklista, mimo udzielonej pomocy, nie przeżył. Lekarz stwierdził zgon 33-latka – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Na miejscu wypadku pracowała policyjna ekipa wypadkowa pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Na polecenie prokuratora, ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań. 

Jak ustalili policjanci, kierująca suzuki była trzeźwa, ale w szpitalu, do którego trafiła, pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama