Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Trwa czarna seria wypadków na podkarpackich drogach z udziałem motocyklistów. W niedzielę w Berezkach w powiecie bieszczadzkim zginął 42-letni mężczyzna.

Jak poinformował Bartosz Wilk z podkarpackiej policji, kierowca motocykla na zakręcie drogi wojewódzkiej nr 896 między Ustrzykami Górnymi a Stuposianam zjechał na przeciwny pas i zderzył się z ciężarowym MAN-em. Niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia motocyklisty nie udało się uratować. Mężczyzna miał 42 lata. 

Policjanci ustalili, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracują policyjni eksperci, którzy zabezpieczają ślady. DW 896 między Ustrzykami Górnymi a Stuposianami jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy przez Nasiczne.

To już trzeci tragiczny w skutkach wypadek w weekend na podkarpackich drogach z udziałem motocyklistów. W sobotę w Jaśle tragicznie zakończył się policyjny pościg za 32-letnim motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli.

W miejscowości Długie w powiecie sanockim zginął 45-letni motocyklista i jego 19-letni syn (pasażer). Kierowca zderzył się z renault laguną. O tych wypadkach więcej pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: