Zdjęcie: Policja.pl

Mężczyzna w wieku około 50 lat zginął w wypadku, do którego doszło w środę w nocy w podrzeszowskim Górnie (gm. Sokołów Małopolski).

Wypadek wydarzył się przy ul. Rzeszowskiej ok. godz. 21:45 na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarowego DAF-a, jadąc w kierunku Lublina, w Górnie potrącił pieszego, który znajdował się na środku drogi.

– To około 50-letni mężczyzna, jego personalia nie zostały jeszcze ustalone. Mężczyzna był ubrany na czarno, nie miał na sobie odblasków. W wyniku doznanych obrażeń zmarł – mówi Anna Klee z podkarpackiej policji.

DAF-em kierował 47-letni mieszkaniec Rogóżna. Mężczyzna był trzeźwy. Policja ustala dokładne okoliczności tragedii. Po wypadku krajowa „19” była zablokowana do godz. 2:00 w nocy.

Dzisiaj rano z kolei doszło do wypadku w Świerczowie (pow. kolbuszowski) na drodze wojewódzkiej nr 875. Osobowy volkswagen zderzył się z ciężarówką.

W wypadku ucierpiał 47-letni kierowca ciężarówki. Kierowca volkswagena uciekł z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany przez policję. Droga wojewódzka 875 jest zablokowana. Więcej informacji TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama