Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej

Jedna osoba nie żyje, jedna została ranna – to bilans nocnego wypadku w Kolbuszowej Dolnej, gdzie doszło do dachowania BMW.

Jak poinformowała nas Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji, do wypadku doszło ok. 1:15 przy ul. Tarnobrzeskiej na drodze krajowej nr 9 relacji Tarnobrzeg – Rzeszów.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 19-letni kierowca BMW prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną i dachował. BMW wpadło do przydrożnego rowu.

– Wypadku nie przeżył 23-letni mężczyzna, który podróżował na tylnym siedzeniu BMW . Ranna została 19-letnia pasażerka auta, która siedziała z przodu obok kierowcy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy nic poważnego się nie stało. Osoby jadące BMW to mieszkańcy powiatu strzyżowskiego – mówi Jolanta Skubisz-Tęcza.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

19-latek, który kierował BMW, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Młody mężczyzna był trzeźwy. BMW zabezpieczono na policyjnym parkingu. Policjanci cały czas pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku.

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej
Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama