Policjanci z Łańcuta ustalają tożsamość mężczyzny, który dzisiaj (9 maja) w nocy został śmiertelnie potrącony w Markowej przez kierowcę opla vivaro.

Do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 881 przy wjeździe do Markowej doszło ok. godz. 2:00 w nocy. Dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o pieszym, który szedł jezdnią drogi wojewódzkiej.

Kierowca, który o zdarzeniu powiadomił policję, w trosce o bezpieczeństwo pieszego chciał go podwieźć, ponieważ, oprócz ciemności, było jeszcze mgliście. Pieszy z propozycji jednak nie skorzystał.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, pieszego zastali leżącego na jezdni tuż po tym, jak został potrącony przez kierującego oplem vivaro.

Funkcjonariusze podjęli natychmiast resuscytację mężczyzny, a po przybyciu załogi karetki pogotowia ratunkowego to jej załoga próbował ratować pieszego Niestety, mężczyzna zmarł.

Jak ustalili policjanci, kierujący oplem był trzeźwy. Policjanci ustalają tożsamość ofiary wypadku oraz wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama