Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Dramatyczne skutki zderzenia ciężarowego DAF-a z chevroletem w miejscowości Zarzecze w powiecie niżańskim. Zginęła jedna osoba.

Do tragedii doszło w sobotę ok. godz. 14:20 na drodze krajowej nr 19 na odcinku Janów Lubelski – Nisko. Jak nas poinformowała Dominika Kopeć z podkarpackiej policji, kierowca samochodu osobowego jechał od miejscowości Krzaki.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, wjechał wprost pod samochód ciężarowy z naczepą, jadący w kierunku Niska – podaje Kopeć.

W wypadku brały udziały chevrolet i ciężarowy DAF. Zderzenia pojazdów nie przeżył kierowca chevroleta, który zginął na miejscu. to 67-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają jego przyczyny.

Ciężarówką kierował mieszkaniec powiatu sokołowskiego z województwa mazowieckiego. Mężczyzna był trzeźwy. 

Na DK 19 są utrudnienia w ruchu. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja organizuje objazd drogami bocznymi. Utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.

To już drugi w sobotę śmiertelny wypadek na podkarpackich drogach. W Równem w powiecie krośnieńskim zginął 37-letni kierowca nissana micra, który zderzył się z ciężarowym volvo. Więcej na ten temat TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: