Tragiczny wypadek. Zderzenie hondy z oplem, dwie osoby nie żyją [ZDJĘCIA]

Koszmarny wypadek w miejscowości Pułanki w powiecie strzyżowskim. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęło dwóch mężczyzn.

 

Do tragedii doszło w poniedziałek ok. godz. 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Jasło – Rzeszów. – Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zginęły na miejscu – poinformowała nas Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Ofiary to dwaj mężczyźni w wieku 20 i 30 lat. To mieszkańcy miejscowości Cieszyna w powiecie strzyżowskim.

– Mężczyźni podróżowali samochodem, której marki – ze względu na uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku – na razie nie jesteśmy w stanie określić. Samochód, którym jechali mężczyźni, po zderzeniu z oplem astra, uderzył jeszcze w drzewo – relacjonowała Katarzyna Ciuba, rzecznik strzyżowskiej policji. 

Po kilku godzinach policjantom udało się ustalić, że 20-latek i 30-latek podróżowali hondą. Jeszcze nie wiadomo, których z nich kierował samochodem. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

25-letni kierowca opla (mieszkaniec powiatu jasielskiego) z obrażeniami ciała trafił do szpitala. – Ustalamy przyczyny i okoliczności wypadku – dodawała Katarzyna Ciuba. 

Po wypadku powstały utrudnienia w ruchu. Droga wojewódzka nr 988 była całkowicie zablokowana. Policjanci organizowali objazdy. Utrudnienia trwały około trzech godzin.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama