Zdjęcie: Gaba Janusz / Facebook
Reklama

Podczas 2. Międzynarodowego Festiwalu Trans/Misje – Wschód Sztuki nie odbędzie się koncert rockowy Church on Wheels z litewskich Szawli.

Koncert miał się odbyć w piątek, 28 sierpnia o godz. 22:00 w restauracji Lord Jack na Rynku w Rzeszowie. Zwrotu biletów na to wydarzenie można dokonać w kasie Teatru im. W. Siemaszkowej lub w jego biurze sprzedaży i marketingu.

– Nie chcemy się jednak smucić i w tym samym czasie proponujemy podróż do świata folkloru bałkańskiego i szeroko pojętej muzyki etnicznej, w którą zabierze nas wokalistka Gaba Janusz – ogłaszają organizatorzy festiwalu.

– Muzyka ludowa w sercu miasta… brzmi dobrze? Jeszcze jak! Będzie sentymentalnie czule, ale i z przytupem! – zapewnia zarząd „Siemaszki”. 

Recital Gaby Janusz odbędzie się 28 sierpnia o godz. 22:00 w restauracji Lord Jack Rzeszów. Wstęp na koncert jest biletowany. Wejściówki w cenie 10 zł kupić można m.in. w kasie teatru i na jego stronie internetowej. 

To nie pierwsza zmiana w repertuarze festiwalu z powodu pandemii koronawirusa. Wcześniej artystów ukraińskich zastąpiła grupa z Bułgarii

2. Międzynarodowy Festiwal TRANS/MISJE – Wschód Sztuki potrwa od 27 do 30 sierpnia. Jego pełny program możecie sprawdzić TUTAJ.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: